2.2.16

Darmowe książki dla Blogerek! - Wymownia wymowna pracownia

    Witajcie kochani :) Zaczął się luty, a w nim chęć do podejmowania nowych wyzwań.
Przeglądając inne blogi natknęłam się na post o darmowych ebookach od Wydawnictwa Wymownia. Akcja stworzona jest w celu wspierania czytelnictwa. Blogerki i blogerzy otrzymują elektroniczną wersję książek, którą potem mogą przeczytać, udostępnić mamie, tacie, przyjaciołom - zachęcić innych do czytania.

    Moim zdaniem to wspaniały pomysł! Dzięki takim przedsięwzięciom można w szybki i łatwy sposób wymieniać się literaturą i poznać nowe gatunki książkowe. Warunki są idealne. Nie trzeba na siłę czytać i recenzować danej pozycji. Jeśli nie interesuje cię tematyka, po prostu czekasz na kolejną wiadomość od wydawnictwa.

    Myślę, że warto wziąć udział, nawet jeśli się jest laikiem blogowym jak ja ;) Moim zdaniem jeśli się nie spróbuje i nie zapyta odpowiedź zawsze będzie brzmiała "nie".

 Serdecznie zapraszam :) !2 komentarze:

 1. Zastanawiałam się nad tą akcją, ale ostatecznie zrezygnowałam - idea jest naprawdę dobra, jednak mam tyle własnych książek i tak mało czasu, że tymi darmowymi ebookami tylko za bardzo dołożyłabym sobie pracy. Mam nadzieję jednak, że dla ciebie ta współpraca będzie owocna :)

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa akcja :) Ja jednak na razie mam długą listę do czytania, ale jak tylko się poluźni to chętnie też wezmę udział :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  BLOG-KLIK!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X